Çağrı Merkezi: 0 850 532 66 95

Kampanya Değişim & İade

Evet 7 Gün İçinde Değişim Yapabilirsiniz.

Kampanyadan aldığınız ürün veya ürünleri dilediğiniz farklı bir ürünle değişimini yapmaktayız.

Kampanyaya Dahil ürünlerde dip fiyat uygulaması yapıyor olmamız nedeniyle değişim yapmak istemeniz durumunda, istediğiniz değişim ürünlerini alırken 20 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekir.

Normal Şartlarda İki yönlü Kargo maliyeti 35 TL olup bunun yalnızca 20 TL lik kısmını siz değerli müşterilerimize yansıtmaktayız.

 

Öncelikle değişim yapmak istediğiniz ürünleri 0531 885 80 25 Numaralı Whatsapp Destek hattımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu değişim için istediğiniz ürünün sizin için ayrılması ve iade edeceğiniz ürünün bize ulaşma süresi içinde tükenmesinin önüne geçilmesi adına önemlidir.

Destek hattımız, elinizdeki ürünü kargoya ücrestiz teslim edebilmeniz adına, sizinle bir kargo anlaşma numarası paylaşacaktır. Bu numarayı size en yakın Kargo şubesine bildirerek gönderim yapabilirsiniz.

Anlaşma numarası olmadan Firmamıza yapılan gönderiler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünü kargoya teslim ettiğiniz şubeden Kargo Takip Numarası almanızı rica ederiz.

Evet 7 Gün İçinde İade Edebilirsiniz.

Kampanya özelinde aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz, Kampanyada uyguladığımz dip fiyat uygulaması nedeniyle iki yönlü Kargo ücreti olan 35 TL kesinti yapılarak, Yasa gereği Ürünler bize ulaştıktan sonra 14 Gün İçinde İade ödemeniz yapılacaktır.

Ürünlerin Tek fiyatı farklı olduğu için, aldığınız ürünlerden birini iade etmeniz durumunda Kampanya Bozulacağı için ödeme iadesi çıkmayacaktır bu nedenle, Aldığınız Tüm Ürünler için iade yapmanız gerekir.

Hasarlı, Defolu veya yanluış gönderilmiş ürünler için Değişim ve İade Tutarı Firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kargonuz size ulaştıktan sonraki 7 Gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır.

Bu süre içinde iade edeceğiniz ürünü 0531 885 80 25 Whatsapp Destek hattımızdan alacağınız Kargo anlaşma numarası ile Şubeye teslim etmeniz gerekmektedir. 

Kargo teslim süresi ve Kargo kaynaklı yaşanabilecek gecikmeler bu 7 günlük süreden hariç tutulur.

Anlaşma Numarası ile yapılmayan veya farklı kargo firması ile yapılan gönderilen firmamız tarafından kesinlikle teslim alınmayacaktır.